Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | B2865dw, Lexmark MB2770adwhe, MS725dvn, MS821dn, MS821n, MS822de, MS823dn, MS823n, MS825dn, MS826de, MX721ade, MX721adhe, MX722ade, MX722adhe, MX822ade, MX822adxe, MX826ade, MX826adxe |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 150 000 |
| Други | 395 x 495 x 160 mm |













Reviews
There are no reviews yet.