Additional information
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 37 × 16 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS431dn / MS431dw / MX431adn / MX431adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 20 000 pages |
946.74лв. / 484.06€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 37 × 16 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS431dn / MS431dw / MX431adn / MX431adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 20 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.