Additional information
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8.9 × 22.2 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS431dn / MS431dw / MX431adn / MX431adw |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 15 000 pages |
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8.9 × 22.2 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS431dn / MS431dw / MX431adn / MX431adw |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 15 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.