Additional information
| Weight | 0.205 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth/Wireless |
| Резолюция, dpi | 1600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 4 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 57 x 111 x 14 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 65 g |
| Други | 10m range, Dual-mode Swift Pair via Bluetooth or 2.4 GHz USB dongle allows you to connect to a notebook or tablet at the same time, Flat mode for presentation function or storage, Scrolling Touch-type, Tent mode for mouse function, Twist hinge design |































Reviews
There are no reviews yet.