Additional information
| Weight | 0.205 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 1600 |
| Сензор, тип | Laser |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | yes |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 56 x 96 x 32 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 60 g |
| Други | Battery life indicator, Both right and left-handed usage, comfortable, Compact mouse to use every day and while on-the-go, Ergonomic, Includes 2 high-capacity AA battery, Programmable four-way mouse wheel |
























Reviews
There are no reviews yet.