Additional information
| Weight | 0.307 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.95 × 17.8 × 5.2 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | USB |
| Микрофон | 2 microphones for ENC, 4 microphones for ANC |
| Шумопотискане | Noise cancellation technology |
| Контрол на звука | Power/Bluetooth, Volume + / -, ANC on/off, Teams button, Mute / Unmute, Call control |
| Време за работа на батерия | 610 mAh |
| Време за зареждане | Battery Charging Time 1.5 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 107 +- 3 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.3 m |
| Цвят | Black |



























