Additional information
| Weight | 12.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 108.8 × 14.1 × 73 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 43 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 3200:1 |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x 7W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding, Equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Audio (L/R) in, CI Slot, 2 RF In, Headphone out |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.2 x 19.4 x 61.7 cm |
| Цвят | Gray |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
































