Additional information
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Високоговорител, тип | .4 Ohm, Speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Режими на звука | Immersive 360° audio |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | yes |
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 & NFC Touch; Up to 10m wireless range |
| Честотен обхват, Hz | 220 Hz – 20kHz |
| Изх. мощност, W | 4 W (2x 2W) |
| Захранване, тип | Battery |
| Живот на батерията, часове | Up to 12 hours (at 70% volume); Fully charged within 2 hours |
| Водоустойчивост | IPX2 splash-resistant |
| Размери, mm | 165 x 75 x 11 mm |
| Тегло, g | 145 g |
| Цвят | Grey |
| Други | & portable; Digital voice assistance; Touch controls; Auto-power off; Signal-to-Noise Ratio > 80 dB; Sensitivity: < -37 dBV/Pa, light, Thin |


























Reviews
There are no reviews yet.