Additional information
| Weight | 0.629 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.7 × 19.3 × 9.5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 240 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 290 MB/s |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 257.0 x 193.0 x 95.0 (including the tray) |
| Тегло, g | 484 g |

















