Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 1600 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |
2,623.53лв. / 1,341.39€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 1600 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |