Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 800 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |
1,913.67лв. / 978.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 800 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |