Additional information
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15" |
| Цвят | Black |
| Материал | neoprene |
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15" |
| Цвят | Black |
| Материал | neoprene |
Reviews
There are no reviews yet.