Description
Осигурява защита от прах, удари и одрасквания на Вашия компютър.Тънкият и лек дизайн позволява да се използва и заедно с друга чанта.Калъфа ще събере повечето 13 или 14 инчови модели от Lenovo.
Осигурява защита от прах, удари и одрасквания на Вашия компютър.Тънкият и лек дизайн позволява да се използва и заедно с друга чанта.Калъфа ще събере повечето 13 или 14 инчови модели от Lenovo.
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Black |
| Други | 165 g, 370 x 250 x 18 mm |
Reviews
There are no reviews yet.