Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.85 × 11.73 × 2.52 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 256 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3300 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1300 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.3 mm |
| Тегло, g | 6.5 g |



















