Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 7.4 × 1.8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | Allows a seamless connection from any compatible USB-C device to your projector, TV or monitor. |
| Тип | Connection adapter |
| Тип конектор 1 | USB-C, M |
| Тип конектор 2 | VGA, female |
| Дължина на кабела, cm | 10 cm |
| Цвят | Silver |


















