Additional information
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 7.4 × 2.2 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | Connect to any compatible USB-C device and Gigabit Ethernet cable simultaneously |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | USB-C, M |
| Тип конектор 2 | RJ-45, F |
| Дължина на кабела, cm | 10 cm |
| Цвят | Silver |















