Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 11 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG8150, iP4850, MG5150, MG5250, MG6150 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | – |
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 11 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG8150, iP4850, MG5150, MG5250, MG6150 |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | – |
Reviews
There are no reviews yet.