Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 2.5 × 9.1 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon Pixma MG6150, MG8150 |
| Цвят | Grey |
| Брой страници | 1515 pages |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 2.5 × 9.1 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon Pixma MG6150, MG8150 |
| Цвят | Grey |
| Брой страници | 1515 pages |
Reviews
There are no reviews yet.