Additional information
| Weight | 31.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55.8 × 64.5 × 57 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Достъпни функции | Copy, Fax, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 38 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 38 |
| Принтер резолюция | 1200×1200 |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with ADF; CIS Technology |
| Скенер резолюция | 1200×600 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | A-1b), Archival PDF (A-1a, BMP, FTP; File Formats: XPS, JPEG, JPG, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS), PDF, Scan Destinations: e-mail, Searchable PDF, Secure PDF, TIFF, USB Flash drive, USB or Network connected computer |
| Копир скорост черно, копия/мин | 38 |
| Копир скорост цветно, копия/мин | 38 |
| Копир резолюция | 1200×600 |
| Брой копия | – |
| Мащабиране | 25 – 400 % |
| Факс, тип | V.34 Half-Duplex |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), Rear USB 2.0 Hi-Speed certified port (type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Безжична мрежа | Optional network ports: Marknet N8372 WiFi Option |
| Памет, MB | Standard: 2 048 MB / Maximum: 6 144 MB; HD – Included in configuration |
| Медия, тип | Card Stock, Paper Labels, Plain paper, Vinyl Labels |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 90.3 – 105 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard: 250+1 pages; Maximum: 1 450+1 pages |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Standard: 150 pages; Maximum: 150 pages |
| ADF | 100-Sheet Automatic Document Feeder, DADF (single pass Duplex) |
| Двустранен печат | Integrated Duplex |
| Консумативи | |
| Натоварване, стр./месец | 100000 |
| Съвместими операционни системи | Apple OS X, Citrix, Linux, Novell, Unix, Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 442 x 608 x 462 |
| Цвят | Grey-Black |
| Други | Lexmark e-Task 7-inch (17.8 cm) color touch screen |
























Reviews
There are no reviews yet.