Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 8 × 14 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF TM-240 |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 55 ml |
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 8 × 14 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF TM-240 |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 55 ml |