Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 0.3 × 14.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | – |
| Медия, тип | Different |
| Брой листа | 2 Sheets (12 stickers per sheet) |













Reviews
There are no reviews yet.