Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | CITIZEN |
| Съвместимост | Citizen CL-S6621, CL-S6621XL |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 51 x 25 mm |
| Дължина на лентата, m | 2670 labels/roll |
100.53лв. / 51.40€
Наличност: на склад
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | CITIZEN |
| Съвместимост | Citizen CL-S6621, CL-S6621XL |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 51 x 25 mm |
| Дължина на лентата, m | 2670 labels/roll |