Additional information
| Weight | 112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76.2 × 83.8 × 119.4 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Достъпни функции | Copy, Fax, Network), Print, Scan (Color |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 55 |
| Принтер резолюция | 1200×1200 |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with ADF; Technology: CIS / CCD Hybrid |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Максимален размер на сканираната област, mm | 297 x 432 mm |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Archival PDF, FTP, Highly compressed PDF, JPG, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS); File Formats: JPEG, PDF, Scan Destinations: e-mail, Searchable PDF, Secure PDF, TIFF, USB Flash drive, USB or Network connected computer, XPS |
| Копир скорост черно, копия/мин | 55 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | – |
| Мащабиране | 25 – 400 % |
| Факс, тип | ITU T.30, V.34 Half-Duplex |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | – |
| Интерфейс | |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Безжична мрежа | Optional (Internal MarkNet N8350 802.11b/g/n Wireless) |
| Памет, MB | Standard: 1024 MB / Maximum: 3072 MB; HD – Included in configuration |
| Медия, тип | Card Stock, Envelopes, Labels, Plain paper, transparencies |
| Медия, размер | A3 |
| Медия, g/m2 | Multipurpose Feeder: 60 – 256 g/m2, Standard: 60 – 256 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 150-Sheet Multipurpose Feeder + 2 x 500-Sheet Input; Maximum: Up to 6650 pages (75 g/m2) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 250-sheet output bin |
| ADF | 100-Sheet Automatic Document Feeder, DADF (single pass Duplex) |
| Двустранен печат | Integrated Duplex |
| Консумативи | 32 500 pages High Yield Cartridge |
| Натоварване, стр./месец | 300000 |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X; Windows; Novell NetWare; Linux; UNIX; Citrix |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 615 x 697 x 909; Size with Trays Extended: 953 x 1246 x 1307 |
| Цвят | Grey-Black |
| Други | Lexmark e-Task 25 cm (10-inch ) high quality color touch screen |




























Reviews
There are no reviews yet.