Additional information
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 83 × 65 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | TRUST |
| Максимално натоварване, кг | 140 |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Ширина на седалката | 54 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на облегалката | 78 cm |
| Регулируеми подлакътници | yes |
| Заключващ механизъм на облегалката | yes |
| Наклон | yes |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | – |
| Подсветка | – |
| Материал | PU leather, Elastic fabric |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 69 x 68 x 128 mm |
| Тегло, kg | 15.5 kg |





















