Additional information
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 119 × 76 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | TRUST |
| USB порт | – |
| Подсветка | – |
| Поставки | Optional headset and cup holder included |
| Материал | Gaming desk with high-end PU top coating, Steel frame, high-quality 18mm MDF desk top |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1200 x 720 x 750 mm |
| Тегло, g | 19 kg |






















