Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 7.7 × 23.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Dynamic, omnidirectional |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Microphone mute, volume control |
| Честотен обхват, Hz | Audio: 20 – 20000 Hz, microphone: 100 – 8000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Импеданс, Ohm | 36 Ohm |
| Дължина на кабела, m | Cable length main cable 1 m. |
| Цвят | Black |


























Reviews
There are no reviews yet.