Additional information
| Weight | 1.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 42 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | For all laptops up to 17" |
| Скорост на вентилатора, rpm | 800 |
| Брой вентилатори | 5 |
| Размер на вентилатора, mm | 130 mm cooling fan keeps your laptop cool when it’, s working hard during gameplay |
| LED светлина | LED colours: Blue |
| Ниво на шума, dB | 45 dBA |
| Цвят | Black |




























Reviews
There are no reviews yet.