Additional information
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 52.2 × 4.1 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | 2x USB |
| Бутони | Silent keys and mouse buttons, to prevent disturbing your family or colleagues |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 449 x 148 x 30 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 548 g |
| Други | Full-size keyboard for optimum efficiency and productivity, height adjustable; Spill-resistant keyboard to protect from liquids; Mouse suitable for both left and right-handed users |






























Reviews
There are no reviews yet.