Additional information
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 6.6 × 17 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | One USB receiver to connect both keyboard and mouse, storable inside the mouse |
| Бутони | Quick and easy control via 13 office and media function keys |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 442 x 142 x 19.5 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 460 g |
| Други |































Reviews
There are no reviews yet.