Additional information
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 44.2 × 3.9 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | 14 different light modes and adjustable brightness |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 437 x 136 x 35 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Anti-ghosting N-key rollover prevents keystrokes from not being registered; Mechanical red switches with a linear feel and fast response time; 11 FN Keys; Compatible Device Types: Gaming console (PS4, laptop, PC, Xbox One) |































Reviews
There are no reviews yet.