Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.5 × 4.5 × 21 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | 7 rainbow wave color modes with adjustable brightness |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 444 x 133 x 41 mm |
| Цвят | Black |
| Други |

























Reviews
There are no reviews yet.