Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 17.8 × 6.7 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB |
| Микрофон | Adjustable microphone that can be placed in multiple positions |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Adjust the volume and mute/unmute the microphone with the inline controls |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 – 20000 Hz; microphone: 150 – 14000 Hz |
| Чувствителност, dB | 105 dB |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
| Други | allows anyone to wear this headset with ease; Clear digital speech and audio quality through USB, Compact size for a subtle look during video calls; Comfortable design with soft leatherette ear cushions; Adjustable headband |
































Reviews
There are no reviews yet.