Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9.5 × 24.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | providing clear speech quality, Sensitive microphone with flexible design |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | In-line volume control |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 Hz – 20000 Hz; microphone 30 Hz – 16000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
| Други | Business use; High quality over-ear headset with adjustable soft padded headband and cushioned ear pads for maximum comfort;, Home, Listening to music, Office, Works with all PCs and laptops for Daily use |






























Reviews
There are no reviews yet.