Additional information
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.8 × 17.2 × 11.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Високоговорител, тип | 2.0 Satellites, 4 Ohm |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 40 |
| Контрол на звука | Easy to reach volume control buttons and power button, Light color mode, lights on/off |
| Микрофон | – |
| Интерфейс | 3.5 Audio jack |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 12W peak power (6 Watt RMS) |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 83 x 100 x 180 mm |
| Тегло, g | 750 g |
| Цвят | Black |






























