Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 9.8 × 18.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Fold-away microphone with adjustable flexible mic boom |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | In-line remote with volume control and microphone mute switch |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Чувствителност, dB | -38 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1 m braided cable plugs directly into game controllers, extension cable (1m) for PC |
| Цвят | Black |























