Additional information
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 76 × 20 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| USB порт | – |
| Функции | and on top of that lays the high-quality desk top; Cable management system to hold and guide your cables out of sight, The height-adjustable feet make this table suitable for anyone with big aspirations |
| Подсветка | – |
| Поставки | Optional headset and cup holder included |
| Материал | Cable management system to hold and guide your cables out of sight; Full-surface mouse pad for accurate and smooth control; Surface texture optimised for all mouse sensitivity settings and sensors |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1400 x 660 x 750 mm |
| Тегло, g | 25 kg |
| Други | Max. weight 150 kg; XL gaming desk (140x66cm) for ultimate gaming freedom |


































Reviews
There are no reviews yet.