Additional information
| Weight | 1.167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15.5 × 4.6 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB/PS2 |
| Резолюция, dpi | 10000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 14 |
| Програмируеми бутони | yes |
| Подсветка | Fully adjustable RGB lighting with multiple effects |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 72 x 126 x 42 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 110 g |
| Други | For Laptop, pc; Right-handed; Non-reflective flat surface |

































Reviews
There are no reviews yet.