Additional information
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 14 × 4.3 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 10000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | yes |
| Подсветка | Customizable RGB lighting incl breathing and rainbow effect |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 63 x 126 x 40 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 74 g |
| Други | For PC/Laptop; Right-handed; Standard Formfactor; Zero drag braided cable ensures smooth movement; Ultra low friction gliding pads; Lightweight honeycomb shell housing for fast mouse response |






























Reviews
There are no reviews yet.