Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 12.8 × 2.6 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | The built-in microphone also allows quick access to your smartphone’s voice assistant to make handsfree calls (Echo cancellation) |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | – |
| Време за работа на батерия | Up to 4 hours of playtime on a single charge; Charge inside the case for a total of up to 10 hours of playtime on the go |
| Време за зареждане | 2-3 hours |
| Честотен обхват, Hz | microphone: 150 – 4000 Hz; audio: 20 – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 102 dB |
| Цвят | Black |
| Други |


































Reviews
There are no reviews yet.