Additional information
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 48.5 × 4.9 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | 7 rainbow-wave colour modes with adjustable brightness |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 457 x 170 x 42 mm |
| Цвят | Black |
| Други | including key puller; 11 direct-access media keys; 2 height-adjustable feet with anti-slip rubber;, Strong metal crafted top plate; Advanced anti-ghosting with N-key rollover; Special gaming mode to disable the Windows key; 8 Interchangeable gaming keys |
























Reviews
There are no reviews yet.