Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 26 × 10.8 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | Combo |
| Микрофон | Blue illuminated microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Inline remote with volume control and microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 115 dB |
| Импеданс, Ohm | 20 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 2.2 m |
| Цвят | Black |
| Други | Large, soft and comfortable over-ear pads; Blue illuminated sides and microphone; Powerful 50mm driver units; Fold-away microphone and reinforced metal adjustable headband |




























Reviews
There are no reviews yet.