Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 9.7 × 26 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Adjustable microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | – |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Импеданс, Ohm | 36 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1m Cable for consoles, 1m Extension cable for PC/Laptop |
| Цвят | Black |
| Други | Adjustable headband; Compatible Device Types – pc, gaming console, laptop, Powerful sound; Soft and comfortable over-ear pads, Smartphone, tablet |




























Reviews
There are no reviews yet.