Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 7.7 × 23.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Fold-away microphone, Retractable microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | microphone mute, volume control |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 – 20000 Hz; microphone: 50 – 16000 Hz |
| Чувствителност, dB | 113 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1m braided cable for consoles + 1m braided extension cable for PC/Laptop |
| Цвят | Black |
| Други | Multiplatform gaming headset; Powerful 50 mm active speaker units; Adjustable metal-reinforced headband; Simply plug in the game controller for use on game console (PS4, Nintendo Switch, PS4 Original, PS4 Pro, PS4 Slim, PS5, Xbox One, Xbox X and S) |



























Reviews
There are no reviews yet.