Additional information
| Weight | 0.757 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 10.8 × 23.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Adjustable microphone, Removable mic boom for gaming |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Inline remote with built-in microphone for mobile use |
| Честотен обхват, Hz | 100 – 10000 Hz |
| Чувствителност, dB | -40 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.35 m; 0.8 m extension adapter |
| Цвят | Black/Red |
| Други | Chrome OS, For console (Xbox One, iOS, laptop, Linux, Mac OS, Nintendo Switch, PC, phone and tablet; Soft rubber earplugs in 3 sizes; Dual microphones; Compatible Software Platforms Android, PS4 Original), PS4 Pro, PS4 Slim, PS5, Windows, Xbox X and S |






























Reviews
There are no reviews yet.