Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 10.3 × 26 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Fold-away microphone and adjustable headband |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | In-line remote for volume control and microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 – 20000 Hz; microphone: 50 – 10000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Дължина на кабела, m | 1 m |
| Цвят | Black/Blue |
| Други | laptop, PC, PS4 Original, PS4 Pro, PS4 Slim, PS5), Smartphone, Soft and comfortable over-ear pads; Adjustable headband; Powerful 40mm driver units; Compatible Device Types – Gaming console (PS4, tablet |































Reviews
There are no reviews yet.