Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 9.7 × 26 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Fold-away microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | In-line remote for volume control and microphone mute |
| Честотен обхват, Hz | Microphone: 50 Hz – 10000 Hz; audio: 20 Hz – 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 108 dB |
| Дължина на кабела, m | 1m Cable for consoles |
| Цвят | Red |
| Други | Large, only for handheld use, soft and comfortable over-ear pads and adjustable headband; Powerful 40mm driver units; Simply plug the headset in the game console |
































Reviews
There are no reviews yet.