Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 12 × 30 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Grey |
| Материал | durable and water-repellent canvas material, Messenger bag made of strong |
| Други | High-quality zippers and metal zipper-pullers; Zipper-closed internal pocket to store valuable items; Spacious design with shock-proof padded laptop compartment |























Reviews
There are no reviews yet.