Additional information
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 33 × 77 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Регулиране на височина | 47 / 54.5 cm Adjustable seat height |
| Ширина на седалката | 50 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на облегалката | 74 cm |
| Регулируеми подлакътници | – |
| Заключващ механизъм на облегалката | Tilting seat with locking mechanism |
| Наклон | yes |
| Люлеещ механизъм | – |
| Газов амортисьор | Class 4 gas lift for height adjustability; Gas lift size: 368 mm |
| Ергономичен дизайн | The ergonomic design is optimized for those lengthy gaming sessions: you can fully focus on the task before you and master all the skills of the latest games |
| Регулируеми възглавници | – |
| Подсветка | – |
| Материал | black nylon |
| Цвят | White |































Reviews
There are no reviews yet.