Additional information
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 77 × 32 × 64 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Регулиране на височина | 47 to 54.5 cm Adjustable seat height |
| Ширина на седалката | 46 cm |
| Дълбочина на седалката | 50 cm |
| Височина на облегалката | 83 cm |
| Регулируеми подлакътници | Height adjustable armrests |
| Заключващ механизъм на облегалката | Tilting seat with locking mechanism |
| Наклон | 90°-180° adjustable backrest |
| Люлеещ механизъм | – |
| Газов амортисьор | Class 4 gas lift for height adjustability |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | Including removable and adjustable lumbar and neck cushion |
| Подсветка | – |
| Материал | PU leather; Armrests padding: Plastic; Backrest padding: Elastic fabric, PU leather; Cushion padding: 7009 cold brew molded foam 35 density; Frame: Metal; Wheel type: Black nylon, Seat: Elastic fabric |
| Цвят | Blue |





























Reviews
There are no reviews yet.