Additional information
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge T150 |
| Процесор | Intel Xeon E-2378 2.60 GHz, 8-core, 16MB Cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4 DDR4 DIMM slots, Maximum RAM: UDIMM 128 GB |
| Твърд диск, GB | 960 |
| Дисков контролер | None |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Network: 2x 1 GbE LOM |
| Разширителен слот | 2 x PCIe Gen4 slots and 2 x PCIe Gen3 slots |
| Интерфейс | Front: 1x Dedicated iDRAC Direct micro-USB, 1x USB 3.0, Rear: 5x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x VGA, 1x Serial Port, 1x iDRAC dedicated NIC port, 2x NIC port |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | 400W PS |
| Съвместими операционни системи | Citrix Hypervisor, Linux Enterprise Server, Linux SUSE, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Redhat Enterprise, VMware ESXi, Windows 11 Pro (for business), Canonical Ubuntu Server LTS |
| Форм-фактор | 4U Tower |
| Тип на шасито | Cabled |



















